Mobil: +420 775 935 441
E-mail: info@sh-intex.com

Telefon +420 775 935 441 E-mail info@sh-intex.com

Bungalov B3

Popis domu B3

Moderní bungalov B3 je jedním z nejžádanějších domů z nabídky firmy SH-INTEX. Jednoduchá dispozice nabízí příjemné bydlení rodině s dvěma dětmi. Je tvořen dětským pokojem a ložnicí.

Špičková kvalita je pro nás standard. Zároveň tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Bungalov stavíme ve 3 stupních dokončenosti: stavba Start, stavba Plus a dům All inclusive. Dům můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace.

Bydlení v domě s místnostmi většinou rozloženými v jediném podlaží a úrovni si klade nároky na prostor - vyžaduje rovinatý, maximálně mírně svažitý terén a především dostatečně velkou stavební parcelu. Jedině tak lze bungalov na pozemek vhodně začlenit a jeho výsledné působení nebude v rozporu s prostorovou disharmonií.

Půdorysy a výkresy domu

Moderní bungalov B3 Vám postavíme ve dvou rozměrech dle velikosti pozemku. Jeho půdorys ve tvaru obdélníku o rozměrech 14 x 12 m nebo 16 x 12 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou část, ve které jsou umístěny ložnice. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Bungalov B3

Reference

Líbí se vám tento dům? Tak se na něj nebo na jemu podobný dům, který je těsně před předáním, přijďte podívat osobně. Nebo nahlédněte do galerie domů B3, které jsme již postavili.

Více o referenci

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Kontaktní údaje
Vaše zpráva

Co je v ceně domu

  • Úprava půdorysu dle vašich přání ZDARMA
  • Klimatická konstrukce rodinného domu CLIMA Plus
  • Špičková okna Veka s izolačními trojskly
  • Kvalitní plynový kotel
  • Závěsné WC Geberit s instalační předstěnou
Parametry domu

Počet místností 3+kk Zastavěná plocha 97,00 m² Obytná plocha 92,20 m² Plocha terasy 28,80 m² Výška střechy 4,97 m Sklon střechy 25° Vytápění Elektřina/plyn/pelety Větrání přirozené Měrná potřeba tepla 50 kWh/m² x rok Energetické štítek B-C

Konstrukce domu

Základové pasy prostý beton B12,5 Nadzákladové stěny betonové tvarovky B12,5 Základová deska beton se sítí C16/20 Hydroizolace dle radon. indexu Zateplení podlah EPS 100Z 140 mm Zateplení základů XPS 70 mm Obvodové stěny EPS GreyWall 160 mm Zateplení podhledu min. vlákna 280 mm Střecha příhradové vazníky Krytina tašková (betonová/keramická) Podlahy keramická/laminátová Okna izolační trojskla

Získejte katalog domů zdarma Objednejte si online katalog

Individuální projekty
Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 935 441
E-mail: info@sh-intex.com

Copyright © 2009-2018 SH-INTEX s.r.o.

tvorba www stránek, seo www.vip-net.cz