Mobil: +420 775 935 441
E-mail: info@sh-intex.com

Telefon +420 775 935 441 E-mail info@sh-intex.com

Moderní dům M4

Popis domu M4

Moderní dům M4 je jedním z nejžádanějších domů z nabídky firmy SH-INTEX. Jednoduchá dispozice nabízí příjemné bydlení rodině s jedním dítětem. Je tvořen dětským pokojem a ložnicí.

Špičková kvalita je pro nás standard. Zároveň tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Bungalov stavíme ve 2 stupních dokončenosti, a to hrubá stavba nebo kompletní realizace domu na klíč. Dům můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace.

Bydlení v domě s místnostmi většinou rozloženými v jediném podlaží a úrovni si klade nároky na prostor - vyžaduje rovinatý, maximálně mírně svažitý terén a především dostatečně velkou stavební parcelu. Jedině tak lze bungalov na pozemek vhodně začlenit a jeho výsledné působení nebude v rozporu s prostorovou disharmonií.

Půdorysy a výkresy domu

Moderní bungalov má půdorys ve tvaru obdélníku o rozměrech 9,5 x 9,5 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou část, ve které jsou umístěny ložnice. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Moderní dům M4

Reference

Líbí se vám tento dům? Tak se na něj nebo na jemu podobný dům, který je těsně před předáním, přijďte podívat osobně. Nebo nahlédněte do galerie domů M4, které jsme již postavili.

Více o referenci

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Kontaktní údaje
Vaše zpráva

Co je v ceně domu

  • Úprava půdorysu dle vašich přání ZDARMA
  • Klimatická konstrukce rodinného domu CLIMA Plus
  • Špičková okna Rehau Geneo s trojskly
  • Kvalitní plynový kotel
  • Závěsné WC Geberit s instalační předstěnou
Parametry domu

Počet místností 3+kk Zastavěná plocha 97,00 m² Užitná plocha celkem 96,90 m² Výška střechy 3,00 m Sklon střechy 25° Vytápění elektřina/plyn/tepelné čerpadlo Větrání přirozené Měrná potřeba tepla 50 kWh/m² x rok Energetické štítek B-C Minimální šířka pozemku 15,00 m

Konstrukce domu

Základové pasy prostý beton B12,5 Nadzákladové stěny betonové tvarovky B12,5 Základová deska beton se sítí C16/20 Hydroizolace dle radon. indexu Zateplení podlah EPS 100Z 140 mm Zateplení základů XPS 70 mm Obvodové stěny EPS GreyWall 160 mm Zateplení podhledu min. vlákna 160 mm Typ střechy krov Krytina Fatrafol Podlahy keramická/laminátová Okna izolační trojskla

Získejte katalog domů zdarma Objednejte si online katalog

Individuální projekty
Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 935 441
E-mail: info@sh-intex.com

Copyright © 2009-2018 SH-INTEX s.r.o.

tvorba www stránek, seo www.vip-net.cz