Mobil: +420 775 935 441
E-mail: info@sh-intex.com

Telefon +420 775 935 441 E-mail info@sh-intex.com

Moderní dům M2

Popis domu M2

Menší moderní rodinný dům M2 poskytne pohodlné bydlení pro 3-4člennou rodinu. Střed domu tvoří dětský pokoj, na jedné straně je ložnice s pracovním koutem a na druhé straně je obývací pokoj s kuchyní. Dětský pokoj lze později rozdělit na dva. Na terasu se dostanete přímo z obývacího, dětské pokoje a ložnice, kde si můžete dopřát klidné chvíle a atmosféra domova je neopakovatelná.

Špičková kvalita je pro nás standard. Zároveň tepelná izolace zaručuje pohodlné bydlení s velmi nízkými náklady na vytápění. Bungalov stavíme ve 3 stupních dokončenosti: stavba Start, stavba Plus a dům All inclusive. Dům můžeme realizovat se základovou deskou nebo si základovou desku zrealizujete sami podle námi dodané projektové dokumentace.

Bydlení v domě s místnostmi většinou rozloženými v jediném podlaží a úrovni si klade nároky na prostor - vyžaduje rovinatý, maximálně mírně svažitý terén a především dostatečně velkou stavební parcelu. Jedině tak lze bungalov na pozemek vhodně začlenit a jeho výsledné působení nebude v rozporu s prostorovou disharmonií.

Půdorysy a výkresy domu

Moderní bungalov má půdorys ve tvaru obdélníku o rozměrech 9,5 x 9,5 m. Interiér má promyšlené dispoziční rozdělení domu na společenskou a klidovou část, ve které jsou umístěny ložnice. Nevyhovujeme vám půdorysné řešení? Upravíme celý dům podle vašeho přání.

Moderní dům M2 půdorys

Reference

Líbí se vám tento dům? Tak se na něj nebo na jemu podobný dům, který je těsně před předáním, přijďte podívat osobně. Podívejte se do galerie domů M2, které jsme již postavili.

Více o referenci

Kontaktujte nás

Zaujal vás konkrétní dům? Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy.

Kontaktní údaje
Vaše zpráva

Co je v ceně domu

  • Úprava půdorysu dle vašich přání ZDARMA
  • Klimatická konstrukce rodinného domu CLIMA Plus
  • Špičková okna Rehau Geneo s trojskly
  • Kvalitní plynový kotel
  • Závěsné WC Geberit s instalační předstěnou
Parametry domu

Počet místností 3+kk Zastavěná plocha 92,80 m² Obytná plocha 72,68 m² Plocha terasy 28,80 m² Výška atiky 4,0 m Sklon střechy Typ střechy plochá Vytápění Elektřina/plyn/tepelné čerpadlo Větrání přirozené Měrná potřeba tepla 50 kWh/m² x rok Energetické štítek B-C Ideální orientace vstupu S,SV,SZ

Konstrukce domu

Základové pasy prostý beton B12,5 Nadzákladové stěny betonové tvarovky B12,5 Základová deska beton se sítí C16/20 Hydroizolace dle radon. indexu Zateplení podlah EPS 100Z 140 mm Zateplení základů XPS 70 mm Obvodové stěny EPS GreyWall 160 mm Zateplení podhledu XPS 160 mm Střecha krov Krytina Fatrafol Podlahy keramická/laminátová Okna trojskla max Uw=0,90W/m² x 2

Získejte katalog domů zdarma Objednejte si online katalog

Individuální projekty
Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 935 441
E-mail: info@sh-intex.com

Copyright © 2009-2018 SH-INTEX s.r.o.

tvorba www stránek, seo www.vip-net.cz